- Advertisement -

საჩხერის მუნიციპალიტეტში წარმატებული კურსდამთავრებულები მედლებით დაჯილდოვდნენ

საჩხერის მუნიციპალიტეტის მერმა ბენიამენ ფალავანდიშვილმა, საჩხერის საგანმანათლებლო რესუსცენტრის ხელმძღვანელთან ცისმარი მაჭარაშვილთან ერთად 2017 წლის წარჩინებული კურსდამთავრებულები ოქროსა და ვერცხლის მედლებით დააჯილდოვა. 56 მედალოსნიდან 42 ოქროს, ხოლო 14 ვერცხლის მედლის მფლობელი გახდა. წარჩინებულ მოსწავლეებსა და ახლა უკვე სტუდენტებს, ზოგადი განათლების საშუალო საფეხურის საგანმანათლებლო პროგრამის წარჩინებით დასრულების დამადასტურებელი სერთიფიკატებიც გადაეცათ.
ოქროს მედლები გადაეცათ:

რეზო მიშველიძეს – სოფელი ჭალის საჯარო სკოლა;
ლიკა დეკანოიძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
მარიამ ქურციკიძე -აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
მარიამ ცაბაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ნინო მაჭარაშვილი -აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ავთანდილ შუბითიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ანი კვინიკაძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
თამარ კუპატაძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
თამარ ყიფიანი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
კახა კალმახელიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ლაშა მწყერაშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ლევან ლობჟანიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
მეგი მწყერაშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ნიკა მაკასარაშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ნიკოლოზ ასანიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
თამარ ყიფშიძე – პაოლო იაშვილის სახელობის სოფელ არგვეთის საჯარო სკოლა;
კარლო ცერცვაძე – სოფელ კორბოულის N2 საჯარო სკოლა;
დიტო კიპაროიძე – სოფელ მერჯევის საჯარო სკოლა;
თამარ ხვედელიძე – სოფელ მერჯევის საჯარო სკოლა;
თორნიკე მუმლაძე – სოფელ მერჯევის საჯარო სკოლა;
ზურაბ გაფრინდაშვილი – სოფელ სავანის საჯარო სკოლა;
ანი გოშაძე – სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
ანნა მოსიაშვილი – სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
მარიამ ზაბახიძე -სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
ნინო ზაბახიძე – სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
ზურა ფარქოსაძე -სოფელ ქორეთის საჯარო სკოლა;
ნინო ლაბაძე -სოფელ ქორეთის საჯარო სკოლა;
გიორგი ცუხიშვილი – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ვერა ჭიღლაძე -სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ნოდარ ჭიღლაძე სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
რევაზ ჭიღლაძე – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
სალომე ცუხიშვილი – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ტასო ფარქოსაძე – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ფიქრია კაპანაძე – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
დავით გულიაშვილი – სოფელ ცხამის საჯარო სკოლა;
ლუკა გულიაშვილი – სოფელ ცხამის საჯარო სკოლა;
ნიკა დავაძე – სოფელ ჭალის საჯარო სკოლა;
მაკა ივანაშვილი – სოფელ ჭორვილის საჯარო სკოლა;
მალხაზ დეკანოიძე – სოფელ ჭორვილის საჯარო სკოლა;
მარიამ ხვედელიძე – სოფელ ჭორვილის საჯარო სკოლა;
მარიამ იაკობაშვილი – სოფელ ჯალაურთის საჯარო სკოლა.
ვერცხლის მედლები გადაეცათ:
ანზორ ვეშაპიძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
გიორგი ჭიღლაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ლალი კვიჟინაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
მარიამ გიორგი – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ნინო კაპანაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ანა ჭიტაძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
მარიამ ცუხიშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
მარიამ გვიანიძე – პაოლო იაშვილის სახელობის სოფელ არგვეთის საჯარო სკოლა;
სალომე ენუქიძე – პაოლო იაშვილის სახელობის სოფელ არგვეთის საჯარო სკოლა;
ნინო კვინიკაძე – სოფელ გორისის საჯარო სკოლა;
სალომე კომლაძე – სოფელ სავანის საჯარო სკოლა;
ლევან ცარციძე – სოფელ ჯალაურთის საჯარო სკოლა;
მარიამ ჭიტაძე – შოთა რუსთაველის სახელობის N3 საჯარო სკოლა;
ქეთევან ჯანიაშვილი – ჯურხა ნადირაძის სახელობის სოფელ საირხის საჯარო სკოლა.

საჩხერის მუნიციპალიტეტის მერმა ბენიამენ ფალავანდიშვილმა, საჩხერის საგანმანათლებლო რესუსცენტრის ხელმძღვანელთან ცისმარი მაჭარაშვილთან ერთად 2017 წლის წარჩინებული კურსდამთავრებულები ოქროსა და ვერცხლის მედლებით დააჯილდოვა. 56 მედალოსნიდან 42 ოქროს, ხოლო 14 ვერცხლის მედლის მფლობელი გახდა. წარჩინებულ მოსწავლეებსა და ახლა უკვე სტუდენტებს, ზოგადი განათლების საშუალო საფეხურის საგანმანათლებლო პროგრამის წარჩინებით დასრულების დამადასტურებელი სერთიფიკატებიც გადაეცათ.
ოქროს მედლები გადაეცათ:
რეზო მიშველიძეს – სოფელი ჭალის საჯარო სკოლა;
ლიკა დეკანოიძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
მარიამ ქურციკიძე -აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
მარიამ ცაბაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ნინო მაჭარაშვილი -აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ავთანდილ შუბითიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ანი კვინიკაძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
თამარ კუპატაძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
თამარ ყიფიანი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
კახა კალმახელიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ლაშა მწყერაშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ლევან ლობჟანიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
მეგი მწყერაშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ნიკა მაკასარაშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
ნიკოლოზ ასანიძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
თამარ ყიფშიძე – პაოლო იაშვილის სახელობის სოფელ არგვეთის საჯარო სკოლა;
კარლო ცერცვაძე – სოფელ კორბოულის N2 საჯარო სკოლა;
დიტო კიპაროიძე – სოფელ მერჯევის საჯარო სკოლა;
თამარ ხვედელიძე – სოფელ მერჯევის საჯარო სკოლა;
თორნიკე მუმლაძე – სოფელ მერჯევის საჯარო სკოლა;
ზურაბ გაფრინდაშვილი – სოფელ სავანის საჯარო სკოლა;
ანი გოშაძე – სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
ანნა მოსიაშვილი – სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
მარიამ ზაბახიძე -სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
ნინო ზაბახიძე – სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა;
ზურა ფარქოსაძე -სოფელ ქორეთის საჯარო სკოლა;
ნინო ლაბაძე -სოფელ ქორეთის საჯარო სკოლა;
გიორგი ცუხიშვილი – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ვერა ჭიღლაძე -სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ნოდარ ჭიღლაძე სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
რევაზ ჭიღლაძე – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
სალომე ცუხიშვილი – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ტასო ფარქოსაძე – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
ფიქრია კაპანაძე – სოფელ ჩიხის საჯარო სკოლა;
დავით გულიაშვილი – სოფელ ცხამის საჯარო სკოლა;
ლუკა გულიაშვილი – სოფელ ცხამის საჯარო სკოლა;
ნიკა დავაძე – სოფელ ჭალის საჯარო სკოლა;
მაკა ივანაშვილი – სოფელ ჭორვილის საჯარო სკოლა;
მალხაზ დეკანოიძე – სოფელ ჭორვილის საჯარო სკოლა;
მარიამ ხვედელიძე – სოფელ ჭორვილის საჯარო სკოლა;
მარიამ იაკობაშვილი – სოფელ ჯალაურთის საჯარო სკოლა.
ვერცხლის მედლები გადაეცათ:
ანზორ ვეშაპიძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
გიორგი ჭიღლაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ლალი კვიჟინაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
მარიამ გიორგი – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ნინო კაპანაძე – აკაკი წერეთლის სახელობის N1 საჯარო სკოლა;
ანა ჭიტაძე – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
მარიამ ცუხიშვილი – ილია ჭავჭავაძის სახელობის N2 საჯარო სკოლა;
მარიამ გვიანიძე – პაოლო იაშვილის სახელობის სოფელ არგვეთის საჯარო სკოლა;
სალომე ენუქიძე – პაოლო იაშვილის სახელობის სოფელ არგვეთის საჯარო სკოლა;
ნინო კვინიკაძე – სოფელ გორისის საჯარო სკოლა;
სალომე კომლაძე – სოფელ სავანის საჯარო სკოლა;
ლევან ცარციძე – სოფელ ჯალაურთის საჯარო სკოლა;
მარიამ ჭიტაძე – შოთა რუსთაველის სახელობის N3 საჯარო სკოლა;
ქეთევან ჯანიაშვილი – ჯურხა ნადირაძის სახელობის სოფელ საირხის საჯარო სკოლა.

Comments
Loading...