ნიჩბისი-დიდგორი-დიდი თონეთის გზაზე მისაბმელიანი და ნახევრად მისაბმელიანი ავტოტრანსპორტის მოძრაობა აღდგა
სოზარ სუბარი: ორივე გენერალმა, განსაკუთრებით მამუკა ყურაშვილმა თქვა, რომ სამშვიდობო რესურსის არ გამოყენება, იყო ძალიან დამაზიანებელი მშვიდობიანი პროცესის უზრუნველყოფისთვის, რასაც მოჰყვა ტერიტორიების დაკარგვა და ადამიანთა მსხვერპლი
თამარ ჩერგოლეიშვილი: ის, რაც გუშინ "ნაციონალურმა მოძრაობამ" ჩაიდინა, არის სამარცხვინო, 13 წელია თავს ესხმის ყველანაირ პროცესს, სადაც ცენტრში არ არის მიშა სააკაშვილი
საქართველოს ბანკის პრემიუმ მიმართულებამ Euromoney-ს ორი ჯილდო მოიპოვა
სალომე ზურაბიშვილი: ძლიერდება პროტესტი, მეტი ხალხი ხვდება, რას აკეთებს ეს ხელისუფლება, რა მიმართულებით მიდის და უფრო მეტი ხალხი უერთდება ჩვენს გზავნილს და გზას, რომელიც გუშინ გამოვაცხადე
წყნეთის გზატკეცილზე, რესტორან "კაკლების" მიმდებარე ტერიტორიაზე საავტომობილო მოძრაობა ნაწილობრივ შეიზღუდება
პროკურატურამ პარლამენტის დროებითი საგამოძიებო კომისიის კანონიერი მოთხოვნის შეუსრულებლობის ფაქტზე მამუკა ხაზარაძეს ბრალდება წარუდგინა
თამარ ჩიბურდანიძე: ოპოზიციის ყველაზე ბინძურ ტყუილს ვუსმენთ ეს დღეები, თითქოს ანწუხელიძეს და სხვა გმირებს ომის დაწყებას აბრალებს ხელისუფლება. პირიქით, ეს ბიჭები "ნაცმოძრაობის" მოღალატეობრივი პოლიტიკის მსხვერპლნი არიან
სოზარ სუბარი: საგამოძიებო კომისიაზე, რაც ყველაზე მეტად არ მოსწონს"ნაცმოძრაობას", არის 2008 წლის აგვისტოს ომში მათი დანაშაულებისა და მოღალატეობრივი ქმედებების გამომზეურება
საქართველო-სომხეთის სასაზღვრო ზოლთან 4.3 მაგნიტუდის სიდიდის მიწისძვრა მოხდა
კახა კალაძე: "ნაციონალურ მოძრაობას", როგორც პოლიტიკურ პარტიას, პერსპექტივა არ აქვს - მათ ჩაიდინეს ღალატი, მათი უგუნური პოლიტიკის შედეგად, დავკარგეთ ტერიტორიები
კახა კალაძემ კალოუბნის ქუჩა N18-ში მიმდინარე სამშენებლო სამუშაოები დაათვალიერა
ნიკოლოზ სამხარაძე: საქართველოსთვის იდეალურია აშშ-მ და ევროკავშირმა ითანამშრომლონ ევროკავშირის უსაფრთხოებისათვის, რომლის ნაწილიც საქართველოა
კახა კალაძე: მამუკა ხაზარაძემ ძალიან კარგად იცის თავისი წარსული - მას კონკრეტული როლი და ფუნქცია ჰქონდა "ნაცმოძრაობის" ხელისუფლების დროს